Movies
Ratings
410
After YangRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 4.0