Movies
Ratings
245
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 0.5