Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5