Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0