Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.5
Partysaurus RexRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 4.5