Series
Ratings
185
My DearestRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
War and PeaceRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Mad DoctorRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5