Movies
Ratings
38
The Dark KnightRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0