Titles you rated
Home AloneRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5