Titles you rated
Endless LoveRated ★ 3.0
Despite the Falling SnowRated ★ 4.0
DianaRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
AfterRated ★ 3.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Chasing LibertyRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0- CandyRated ★ 3.0