Titles you rated
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The Man Who Shot Liberty ValanceRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5