Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 0.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
GamerRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5