Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.5- 東京センチメンタルRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0
Middle School Student ARated ★ 4.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 5.0