Titles you rated
The Equalizer 2Rated ★ 4.0- SawRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 3.5
Master KIMsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
ScarfaceRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0