Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0