Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 1.0
Seoul VibeRated ★ 1.0
Sadako vs. KayakoRated ★ 1.0