Series
Ratings
28
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
My NameRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 3.0
At EighteenRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 5.0
MonstrousRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
StartupRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0