Titles you rated
InceptionRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0