Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Beauty or BeastRated ★ 3.0