Titles you rated
MatildaRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
PixelsRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5