Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0