Movies
Ratings
100
TakenRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0