Titles you rated
SwiriRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5