Series
Ratings
22
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Devil's PlanRated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 2.5
Hell's Kitchen: Young GunsRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 1.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0