Movies
Ratings
86
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0- PapaRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0