Movies
Ratings
363
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0