Titles you rated
HauntersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0