Titles you rated
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0