Movies
Ratings
90
War HorseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0