Movies
Ratings
740
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5