Titles you rated
MashleRated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 3.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Tiger & DragonRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
DuelRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 5.0