Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
High TensionRated ★ 2.5
Tony TakitaniRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
ContractedRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Mute WitnessRated ★ 2.5