Series
Ratings
48
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.5
- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 1.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0