Movies
Ratings
20
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
ClickRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0