Movies
Ratings
235
Architecture 101Rated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5