Movies
Ratings
530
Lilo & StitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Life UnrehearsedRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0