Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The DecameronRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The DropoutRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5