Movies
Ratings
81
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.5- PilotRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0