Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 4.0