Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0