Series
Ratings
43
D.P.Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Voltron: Legendary DefenderRated ★ 1.0
Sonic Prime Season 3Rated ★ 3.0
Sonic Prime Season 2Rated ★ 3.0
Sonic Prime Season 1Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Kemono JihenRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Rust-Eater BiscoRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 2.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0