Movies
Ratings
26
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0