Series
Ratings
28
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0