Movies
Ratings
136
OppenheimerRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0