Movies
Ratings
179
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0