Titles you rated
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
- BeybladeRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 2.0