Series
Ratings
129
Why Women KillRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 3.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Dash & LilyRated ★ 2.5
Jane the VirginRated ★ 3.0