Titles you rated
Pan AmRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
John AdamsRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
The BorgiasRated ★ 5.0
The BorgiasRated ★ 5.0
The BorgiasRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0