Titles you rated
RoboCopRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5