Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
PunchRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0