Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5